سلام ، به وبسایت شرکت دیاکو انرژی خوش آمدید.

چهارراه ولیعصر کوچه شهید بالاور پلاک 7 واحد 14
ایران ، تهران

Garrett Gas Train - شرکت دیاکو انرژی دانش ایرانی استاندارد جهانی

GGT:

این دستگاه برای اندازه گیری میزان سولفید و کربنات محلول در سیال های حفاری پایه آبی و پایه روغنی می باشد که طی دو آزمایش جداگانه میزان سولفید محلول و میزان کربنات محلول در سیال حفاری را اندازه گیری می نماید.

درباره دستگاه:

دستگاه Garrett Gas Train  دستگاهی است که با استفاده از آن ناخالصی های موجود در گل حفاری با دقت بسیار بالا از 1 میلی گرم بر لیتر تا 5000 میلی گرم بر لیتر به دست می آید. این ناخالصی ها میتواند شامل یون های سولفید، گاز H2S و همینطور یون های کربنات و بی کربنات و گاز Co2 باشند. این دستگاه بر روی دکل حفاری برای به دست آوردن این ناخالصی های محلول مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده آزمایشگاهی این دستگاه برای به دست آوردن دقت H2S Scavenger ها یا همان حذف کننده های مایع، گاز H2S می باشد.

این دستگاه توسط تیم فنی و مهندسی شرکت دیاکو انرژی طراحی و با دقت بالا ساخته شده است. کیفیت نمونه حاصل شده از نمونه آمریکایی ساخته شده توسط شرکت OFITE دقت و کارایی بالاتری نشان داده است و همینطور تیم فنی و تخصصی این شرکت با تغییری در ساختار طراحی میزان زمان آزمایش را از بالای ده دقیقه به زیر دو دقیقه کاهش داده است.

لازم به ذکر است تمام قطعات این دستگاه نیز در درون کشور ساخته شده است و تنها برای شناساگر های با استاندارد API از شناساگر های شرکت Drager آلمان استفاده شده است. در دستگاه نمونه مشابه آمریکایی نیز ملزم به استفاده از همین شناساگر ها به دلیل رعایت استاندارد API بوده است

Post a comment

Your email address will not be published.