میکسر همیلتون بیچ HMD200

میکسر همیلتون بیچ HMD200
میکسر همیلتون بیچ HMD200
Hamilton Beach

میکسر همیلتون بیچ Hamilton Beach مدل HMD200 چیست؟

همیلتون بیچ HMD200 یک مخلوط کن با موتور قدرتمند 1/3 اسب بخار و سه سرعته کار می‌کند. در واقع یکی از ویژگی های اصلی این دستگاه  HMD200 موتور قدرتمند آن است. موتور 1/3 اسب بخار قدرت زیادی را برای مخلوط کردن حتی غلیظ ترین میلک شیک ها و نوشیدنی های ترکیبی به سرعت و به راحتی فراهم می کند. این کار نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه هر بار بافتی یکدست و صاف را به شما ارائه می‌کند.

میکسر همچنین دارای سه تنظیم سرعت است که به شما امکان می دهد سرعت اختلاط را متناسب با ترکیباتی که درست می کنید تنظیم کنید.

 

 

کیفیت بدنه و ساختار دستگاه میکسر همیلتون بیچ HMD200 چگونه است؟

یکی دیگر از ویژگی هایی که HMD200 را از سایر میکسرها متمایز می کند، ساختار بادوام آن است. میکسر برای مقاومت در برابر سختی های استفاده تجاری ساخته شده است و از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. پایه از فلز ریخته گری ساخته شده است که هم محکم و هم بادوام است، در حالی که لیوان مخصوص مخلوط کن دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که به راحتی تمیز می شود و در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است.

 

 

تمیز کردن میکسر Hamilton beach HMD200 به چه صورت است؟

همانطور که در قسمت قبل گفتیم لیوان مخصوص دستگاه شیکر یا همان میکسر همیلتون بیچ از فولاد ضد زنگ ساخته شده که شما پس از هر بار میکس کردن ترکیبات خود میتوانید به راحتی آن را شست و شو دهید.

میکسر همچنین دارای یک اسپیندل (Spindle) قابل جدا شدن است که به راحتی برای تمیز کردن جدا می شود. این باعث می شود که میکسر تمیز و بهداشتی نگه داشته شود.

 

 

دستگاه میکسر همیلتون بیچ HMD200 از نظر ظاهر و عملکرد چگونه است؟

از نظر طراحی، HMD200 ظاهری کلاسیک دارد که یادآور فواره های نوشابه قدیم است. میکسر دارای روکش کرومی است که ظاهری جاودانه و زیبا به آن می دهد.میکسر همچنین جمع و جور است و کمترین فضا را روی میز اشغال می کند.

از نظر عملکرد، استفاده از HMD200 بسیار آسان است. به سادگی مواد را در لیوان مخصوص فلزی همزن قرار دهید، اسپیندل (Spindle) را داخل آن قرار دهید و همزن را روشن کنید. میکسر به سرعت و کارآمد مواد را با هم ترکیب می کند و هر بار ترکیبی صاف و یکدست ایجاد می کند.

 

 

از میکسر همیلتون بیچ مدل Hamilton Beach HMD200 در آزمایشگاه سیال و سیمان حفاری استفاده می‌شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، همانطور که در سایت شرکت Fann آمریکا همین دستگاه برای میکس کردن و آماده کردن نمونه گل حفاری معرفی شده. این دستگاه بسیار با دوام ساخته شده و قدرت عملکرد بسیار فوق العاده ای دارد.

در واقع در آزمایشگاه سیال حفاری از این دستگاه برای میکس کردن گل حفاری استفاده می‌شود و پس از این که سیال به خوبی مخلوط شد خواص آن مثل ویسکوزیته و موارد دیگر اندازه گیری می شود.

 

 

میکسر همیلتون بیچ از کجا بخریم؟

شرکت دیاکوانرژی پژوه در راستای تامین تمامی نیاز های شرکت های فعال در زمینه سیال و سیمان حفاری دستگاه میکسر همیلتون بیچ مدل Hamilton Beach HMD200 را در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت برای شما کار فرمایان عزیز فراهم می‌نماید.

در صورت نیاز می‌توانید با شماره های 02166403501، 09128367402 و یا 09128105693 تماس حاصل نمایید.

X