ماد بالانس OFITE

مادبالانس یا ترازوی گل حفاری یکی از دستگاه های آزمایشگاهی سیال حفاری است، این دستگاه برای اندازه گیری وزن مخصوص گل حفاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ترازو گل حفاری اوفایت
ترازو گل حفاری یا Mud balance ساخت شرکت OFITE آمریکا – تامین کننده دیاکوانرژی پژوه

مادبالانس یا ترازوی گل حفاری چیست؟

همانطور که در ابتدای متن عرض کردیم ترازوی گل حفاری که به آن در لاتین Mud Balance می‌گویند، یکی از دستگاه هایی است که در آزمایشگاه سیال حفاری مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه برای اندازه گیری وزن مخصوص گل حفاری در آزمایشگاه یا بر روی دکل حفاری استفاده می‌شود.

 

چه شرکت هایی در دنیا این دستگاه را می‌سازند؟

ترازو گل حفاری توسط دو شرکت آمریکایی فن (fann) و اوفایت (OFITE) ساخته می‌شود. دیاکو انرژی پژوه در راستای تامین دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی سیال و سیمان حفاری، ماد بالانس را هم با نازل ترین قیمت به کارفرمایان گرامی عرضه می‌نماید.

همچنین این شرکت توانسته دستگاه مادبالانس گل حفاری را بومی سازی کرده و با قیمتی بسیار مناسب تر از نمونه های خارجی و البته کیفیتی قابل رقابت به بازار عرضه کند. ترازو گل حفاری ساخت شرکت دیاکوانرژی پژوه دارای تاییدیه عملکرد از شرکت های فعال در این حوزه و دانشگاه های برتر کشور را دارد.
برای اطلاع از قیمت می‌توانید با شماره 02166403501 یا 09128367402 درتماس باشید.

 

خرید مادبالانس گل حفاری…

شما عزیزان می‌توانید برای خرید و یا مشاوره گرفتن جهت خرید دستگاه ترازو گل حفاری یا دستگاه های دیگر آزمایشگاه سیال حفاری با شماره ی 02166403501 در تماس باشید.

 

ترازو گل حفاری اوفایت
تامین ماد بالانس حفاری توسط شرکت دیاکوانرژی پژوه

 

X