دوره آموزشی عملیات درون چاهی با استفاده از سیم و کابل – Slickline

دوره آموزشی عملیات درون چاهی با استفاده از سیم و کابل – Slickline

شرکت دیاکو انرژی پژوه با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دوره آموزشی عملیات درون چاهی با استفاده از سیم و کابل

دوره آموزشی عملیات درون چاهی با استفاده از سیم و کابل به مدت 3 روز و از تاریخ بیست و هفتم تا بیست و نهم تیرماه 1402 در پارک علم و فناوری امیر کبیر برگزار می‌شود.

از مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره می‌توان به آشنایی با عملیات درون چاهی در خصوص ارائه خدمات به چاه های نفت و گاز، آشنایی با عملیات در رابطه با تعمیر و تکمیل چاه، آشنایی با ابزار آلات و وسایل مرسوم چاه پیمایی، آشنایی با ابزار و وسایل چاه پیمایی، Basic Tool string، آشنایی با پروسجر انجام عملیات‌های چاه پیمایی، آشنایی با آماده سازی، برپایی و پین گذاری تجهیزات کنترل فشار و تجهیزات چاه پیمیایی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند به صورت مستقیم با شماره 09128367402 و 09128105693 یا شماره تلفن ثابت 02166403501 تماس بگیرند.

قابل توجه است که در این دوره که به مدت 24 ساعت برگزار می‌شود گواهینامه‌ی معتبر از سوی پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X